Srpen 2007♥♥♥MeGáÁáÁáČ♥♥♥

31. srpna 2007 v 14:56 | ♥Billina♥ |  AnQEthy prOo váÁááááás♥♥♥ x)
Tag tenhle megafooonek upa milujuuu!!♥♥♥♥♥

(x♥♥♥!!!!SONZ!!!!♥♥♥x)

30. srpna 2007 v 10:14 | ♥Billina♥ |  Soutěžeee
Aaaa je tu SOUTĚŽ O NEJ ZPĚVÁÁÁKA!!!
Taaak pište, cenky budou!!!
♥♥♥♥♥♥♥♥

Bill♥Tom♥18

30. srpna 2007 v 9:06 | ♥Billina♥ |  AnQEthy prOo váÁááááás♥♥♥ x)
To bude párty jejich života! 1.září oslaví Tokio Hotel dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi své 18.narozeniny. Datum, na které se obě mega hvězdy už věčně těší. V exkluzivním Bravo rozhovoru vypráví super-dvojčata, jak budou pařit - a co se teď všechno pro ně změní!
BRAVO: Těšíte se tak extrémně na své 18.narozeniny?
Bill:
Už 18 let se na to těšíme (směje se)! Jsou to vlastně nejdůležitější narozeniny. To byla vždycky tak dlouhá cesta. S přáteli a Tomem jsme vymýšleli plány, co potom budeme všechno dělat. Od nynějška je nám život otevřený. Ale 21 je taky ještě cool. V mnoha zemích se můžu až od chlastat teprve až od nich. (šklebí se)!
BRAVO: To zní, že si na vaší párty přejete opravdovou pařbu…
Bill:
Bude opravdu něco pít. A jsem tak rád, že k tomu také otevřeně smím něco říct. Dosud jsme měli vždycky stres, když jsme byli u něčeho přistiženi, co se v 16 nebo 17 nesmí dělat. Ačkoli tohle vlastně dělá každý mladistvý…
Tom: Jak to oslavím, bude u mě záviset na náladě. Neplánuju, že se totálně opiju. Ale na své 18ctiny si už můžete dělat, co chcete.
BRAVO: Máte už vaši narozeninovou párty naplánovanou?
Bill:
Budeme slavit 31.srpna. Máme najatý bar - místnost jen pro nás. Párty bude pod mottem "Casino Night". Protože se do casina může jít také konečně v 18cti. To shledáváme skvělým. Všichni by měli být elegantně oblečeni - s oblekem a tak. Jenom Tom ne, ten si chce oblíct černou teplákovou. Oblek už mám ale ve skříni. Místnost jsme si právě nechali vybavit - s cool pohovkou a tak.
BRAVO: Jaké bude menu?
Bill:
To právě ještě také plánuju. Zítra mám schůzku, kde smím všechno vyzkoušet. Rád bych tam měl fast-food, ale také thajské pochoutky. Spíše by to mělo být chutné jídlo. Lidé by neměli tu neměli nehybně sedět s nožem a vidličkou, ale vždycky udělat něco svěžího.

BRAVO: Kdo všechno potom přijde na vaši párty?
Bill:
Spíše se to koná v menším kruhu. Počítám okolo 50 lidí. Známí, příbuzní, přátelé a samozřejmě rodina.
BRAVO: Poslali jste už pozvánky?
Bill:
Ano, už jsme nechali něco navrhnout. Ale ještě jsem to neviděl. Myslím, že pozvánky jim přijdou do schránek až den po párty. Proto mám teď raději pozvání přes SMS.
BRAVO: Přijdou také známí přátelé?
Bill:
Nee, vůbec žádné jsme je u toho nechtěli. Oddělujeme soukromý život a povolání. Známé sice pár slavným lidí - ale není nikdo, se kterým by jsme se přátelili.
BRAVO: Co si k narozeninám přejete?
Tom:
Dobrá otázka! Jsme skutečně rádi, že nejsme pozváni. Nikdy nevíme, co máme někomu dát. Takže nemáme žádné přání. Hlavní věc je, že přijdou všichni lidi a bude zábava.
BRAVO: A co je s vašim řidičákem?
Bill:
Čas nám překřížil plány. Původně jsme chtěli na naše 18ctiny nastoupit a odjet. Doufáme, že se brzy dostaneme na řadu.
Tom: To taky doufám. Potom bychom také spontánně mohli navštěvovat naši rodinu a přátele.
BRAVO: Cítíte se už vlastně dospěle?
Tom:
Dospěle jsme se cítili už ve 13cti. To jsme stáli před diskotékou a říkali: "Pustě nás do dovnitř!" Byli jsme osamostatněni už dříve a nesli už vždycky hodně zodpovědnosti.
BRAVO: Je jinak něco, co teď chcete ještě bezpodmínečně udělat? Možná jít na striptýz?
Tom:
Na to jsem už také myslel. Jíst do striptýzového klubu mi připadá opravdu skvělé - do Reeperbahn, Červená míle v Hamburku, například. Ale bordel není nic pro mě. Nechci přece platit za sex, když ho dostanu zadarmo - a to už od 12cti. (směje se)
BRAVO: Ale jako plnoletý, je člověk přece zralejší…
Tom:
Uvidíme…Nejsem v každém případě proti vztahu. Jen to doteď prostě neklaplo. Ale možná teď - v 18cti (šklebí se)...